- Komerční sdělení -aktualne
- Reklama -zprávy

Test Meshify 2 XL: jak drahá je dokonalá počítačová skříňka?

Velká, s pěkným designem a připravená také pro exotické konfigurace.

Hodnocení
9 / 10
Fractal Design Meshify 2 XL
Líbí se nám:
vnitřní prostor
skvělá ergonomie
místo až pro 18 disků
chlazení
Nelíbí se nám:
vysoká cena
Cena: 249 €
Produkt na test poskytla společnost Fractal Design

Krásné kompaktní prosvětlené skříňky se na pracovním stole vždy pěkně vyjímají. Co však v případě, že jste si domů donesli nejnovější procesor Core i9 od Intelu, energeticky náročnou grafickou kartu, několik pevných disků a pořádné vodní chlazení?

My jsme vyzkoušeli Meshify 2 XL od Fractal Design, největší dostupný model designově konzervativní skříňky, který ovšem můžete velmi jednoduše přeměnit na barevný vánoční stromek.

Je vhodným základem nejen pro herní sestavu snů, ale také pro výkonný pracovní počítač s velkým datovým úložištěm.

Když potřebujete dostatek prostoru

Tato skříňka nepatří k těm menším, ve skutečnosti je jednou z největších, jaké si můžete aktuálně zakoupit. Před její koupí to mějte na mysli, neboť na stůl vedle monitoru bude pasovat spíše její kompaktnější verze.

Interior of a gamer room lit with neon lights.

Největší Meshify 2 XL je vhodná hlavně pro výkonné sestavy produkující opravdu velké množství tepla, pro zbytek vám bude stačit normální verze Meshify 2 a firma má v nabídce také kompaktní verze s označením Meshify S2, Meshify 2 Compact, Meshify C a nejmenší Meshify C Mini.

Rozdíl mezi nimi je velký. Zatímco ta nejmenší má vnitřní objem 33,4 litru, tak ta největší až 77,2 litru. Ten správný model si proto vybírejte s rozvahou a hlavně s ohledem na použité komponenty.

Fractal Design Meshify 2 XL (29 fotografií)
I do té nejmenší bychom dokázali vtěsnat výkonný systém s nejlepším procesorem, dostatkem paměti a výkonnou grafickou kartu. Náročné by bylo to celé pěkně učesat, omezené by byly možnosti rozšíření a popasovat byste se museli is montáží vodního chlazení.

PR článek

Další články autora